پشتیبانی شنبه تا چهار شنبه
( 7:30 - 14:30)
منو

دسته بندی‌ها

اینستاگرام

مرکز آموزش مدیریت دولتی، کانون ارزیابی شایستگی مدیران را برای 38 نفر از مدیران پایه، میانی و ارشد استان هرمزگان در تاریخ 11، 12 و 13 خرداد ماه 1399 با همکاری مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان هرمزگان  و در راستای اجرای دستورالعمل 1657363 سازمان اداری و استخدامی کشور با موضوع پیاده سازی کانون های ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران حرفه ای دولت برگزار کرد.

در این مرحله از کانون ارزیابی، مدیرانی از استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری، اداره کل آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه ای استان هرمزگان حضور داشتند.

گفتنی است که مرکز آموزش مدیریت دولتی به عنوان یکی از متولیان پیاده سازی کانون ارزیابی و توسعه مدیران دستگاه هایی است که متقاضی برگزاری کانون های ارزیابی هستند که با بهره گیری از استادان مجرب در حوزه های: مدیریت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت رفتار سازمانی و روانشناسی و ... و نیز با استفاده از ابزارهای مصاحبه رفتاری، ایفای نقش، ارائه شفاهی، تمرین گروهی، تمرین نوشتاری، آزمون های روانشناختی و هوش هیجانی توانسته تاکنون کانون های موفقیت‌آمیز بسیاری را برگزار نماید.


کلمات کلیدی: اخبار
اشتراک‌گذاری:

نظرات

  جهت ارسال نظر ابتدا باید وارد شوید.


 • {{comment.fullname}}
  {{comment.timecreated}}

  {{comment.message}}


  • {{reply.fullname}}
   {{reply.timecreated}}

   {{reply.message}}